1B класс, 53 ср. школа, г.Таллинн

Wednesday, March 9, 2011

Экскурсия во дворце 09.03.2011

Фотографии с этого события можно увидеть в нашем альбоме
Posted by 53kk1v at 5:31 AM
Email ThisBlogThis!Share to XShare to FacebookShare to Pinterest

No comments:

Post a Comment

Newer Post Older Post Home
Subscribe to: Post Comments (Atom)

Blog Archive

  • ▼  2011 (26)
    • ►  September (1)
    • ►  August (1)
    • ►  June (2)
    • ►  May (7)
    • ►  April (5)
    • ▼  March (3)
      • C Днем Рождения, Дэйвид !
      • Масленица 04.03.2011
      • Экскурсия во дворце 09.03.2011
    • ►  February (4)
    • ►  January (3)
  • ►  2010 (14)
    • ►  December (3)
    • ►  November (9)
    • ►  October (2)
Simple theme. Powered by Blogger.